Deco Ala Polüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri

DECO ALA

Deco Ala Poliüretan Duvar Çıtası Üretiminde; düz poliüretan duvar duvar çıtası, desenli poliüretan duvar çıtası ve poliüretan taç, başık ve köşe motifleri ile sektörün önde gelen üretici firmaları arasında yerimizi aldık. Poliüretan çıtaların yerli üretimini yapan sınırlı firmalardan biri olarak kendi üretimlerimizi he montaj ekiplerine hemde son tüketicilere sunuyoruz.

%100 Poliüretan ısıya ve suya karşı dayanıklı dekoratif modeller

Özgün ve kusursuz montaj ekibimiz ile uzun yıllar yaptığımız dekorasyon çalışmalarının ardından Deco Ala olarak poliüretan dekorasyon ürünlerinin üretimini yapmaya başladık.

Poliüretan Ürünlerimiz

Deco Ala olarak poliüretan dekorasyon alanında birbirinden farklı ürün dekoralarının üretimini ve montajını yapmaktayız konuya ilişkin altta ki bağlantı butonundan poliüretan satış sayfamıza bağlanabilir veya toplu alımlar için iletişim kutusundan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Proaktif Yapısıyla Deco Ala

poliüretan duvar çıtası

Deco Ala Poliüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri olarak sizler için her platformda sınırsız 7/24 hizmetle çalışıyoruz.

İstanbul´un Her Semtindeyiz

Deco Ala Poliüretan Montaj Ekibi olarak İstanbul´un 39 ilçesinde, birden çok ekiple sınırsız çalışmalar yürütüyoruz. Deco Ala Poliüretan Tasarım ekipleri ev ve iş yerlerinizde daha farklı ve modern görünümler için her yerde çalışmalarını yürütüyor.

Poliüretan Çıta
Salon Modeli Duvar Çıtası

Geniş alanlarda poliüretan ürünlerle post modern bir görünüm kazandırın. Deco Ala üretim ve montaj ekibiyle çok yakınınızda…Büyük ve hızlı ekiplerimiz ve daha pratik çalışmalarımızla montaj işlemlerini daha kısa sürede yapıyoruz. Dekorasyon alanında iç mimari çizimler ve profesyonel tasarımlarla sizler için çalışmalarımızı sanal ortamda sunumunu yapıyoruz.

Üretici Deco Ala
Poliüretan Üretim Çıta

Deco Ala Poliüretan Duvar Çıtası Ürünleri Kendiniz Montaj Yapın

Deco Ala Üretim olarak İstanbul Merkezli Firmamızdan istediğiniz ürünler sizler için kesimli olarak adresinize yolluyoruz. Deco Ala olarak sizler için kesimli yolladığımız ürünlerin montajı kolay ve çabuk yapılabilen işlemlerle kendi evinizde uygulamanız için süreç boyunca nasıl yapmanız gerektiği konusunda yönlendiriyoruz sizi. Ayrıca kesim için gerekli envartelleri silikon, yapıştırıcı, mastik ve demir testereyi de yolluyoruz.

Deco Ala Poliüretan Duvar Çıtası Montaj Sonrası

Sizlere yolladığımız ürünlerin montajı sonrası bu ürünlerin etrafından mastikle dönmeniz sonrasında boya yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Deco Ala Polüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonFiyat Teklifi Alın