Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine daha iyi hizmet verme amacında olup, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte, personelini bu yönde eğitmektedir.

İş disiplini ve kalite anlayışı ile kısa sürede müşterilerinin beğenisini kazanan Aladağ Yapı Dekorasyon, malzeme teminini ve uygulama hizmetlerini her geçen gün geliştirerek sürdürmekte, sektörde daima ilerlemeyi ve iş kalitesini devamlı artırmayı amaçlamaktadır.

Amacımız sizlere her türlü boya ve dekorasyon hizmetlerini profesyonelce ve en uygun fiyatlarla sunabilmek, iş yerinizde ve ve evinizde aradığınız huzurlu ortamı hazırlayabilmektir.

Çalıştığımız insanların yüzlerinde gördüğümüz gülümsemelerle ve yıllardan beri tecrübemizle sizinde ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsek ne mutlu bize.

Bizler her zaman en iyisini ve en güzelini yapmaya çalışıp sizler için Duvar Çıta alanında da hizmet vermeyi amaç ediniyor ve siz değerli müşterilerimize İstanbul’un her bölgesinde hizmet veriyoruz.

Duvar Çıta

Aladağ Yapı Dekorasyon evlerde tadilat ve dekorasyon alanında uzmanlaşan ekibiyle duvar çıta alanında da yenilikleri sizlere sunmaya hazır. Evlerinizde soluk görünümlerden sıyrılıp daha canlı ve daha modern bir yapıya kavuşmak artık duvar çıtalama işlemiyle daha kolay.

Bizler Aladağ Yapı Dekorasyon olarak sağlıklı yapısı ve modern görünümüyle poliüretan çıtanın kurulumunu yapmaya hazırız.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Alın