Aralık 4, 2019

Duvar Çıta Nedir?

Bir dekorasyon modeli olarak öne çıkan duvar çıta bugünlerde çok popüler, buna bağlı olarak evinde dekorasyon fikirleriyle yeni bir görünüm kazandırmak isteyenler ilk olarak duvar çıta nedir? diye soruyor. Duvar çıta içerik olarak “Poliüretan” yapıdadır.

Poliüretan karbamat bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir polimerdir. Esnek ve esnemeyen köpükler, dayanıklı elastomerler ve yüksek performanslı yapıştırıcılar, sentetik fiberler, duvar çıta ürünler, halıların alt kısmı ve sert plastik yapımında kullanılırlar.

Vikipedi

Genellikle ev ve iş yerlerinde sıkça tercih edilen bu dekoratif model daha estetik bir hava ve modern bir görünüm sağlaması yönünden en önemli tercih sebepleri arasına girmektedir.

“Dekoratif bi model olarak duvar çıta; genelde 2cm, 4cm, 6cm, 8cm genişliklerinde ve 140cm uzunluğundadır. ”

İnce ve estetik yapısı dolayısıyla tercih sebebi olan bu ürünün en önemli özellikleri arasında sağlamlığı ve hafifliği ile öne çıkmaktadır.

Daha estetik bir görünüm ve dekorasyon fikirleri arasında duvar çıta günümüzde çok popüler.

Poliüretan maddesinden oluşturulan duvar çıta dekoratif modeli ham madde olarak yurt dışından getirilmektedir.

Artık duvar çıta´nın ne olduğunu daha iyi biliyorsunuz 🙂 ve duvar çıta nedir sorusuna cevap verebiliyorsanız, Örnek dekorasyon modelleri için tıklayın.

Fiyat Teklifi Alın